• Home
  • Wakacje nad morzem

Wakacje nad morzem

Nareszcie przybyło moje upragnione lato. Wciąż muszę uczęszczać do okrutnej pracy, jednak zaczynam już rozmyślać o przyszłych wolnych chwilach. Urlop zaplanowałam na koniec sierpnia, także już za parę chwil będę mogła w końcu wypocząć. Swoje wczasy zorganizowałam w taki sposób, że jestem przekonana, iż wyjazd będzie niesamowitą wyprawą!

Początkowo z przyjaciółmi chcieliśmy wyruszyć za granicę. Co roku stawiamy na Bułgarię, która wcale mi się nie nudzi, jednak tym razem woleliśmy zaznać czegoś zupełnie innego. A może odwiedzilibyśmy polskie morze? W końcu Bałtyk także jest naprawdę atrakcyjnym morzem, a odpoczynek nad nim nie musi oznaczać za każdym razem leniuchowania na plaży. Przy tym aktualnie nie chcę akurat wyjeżdżać ze mojego państwa, bo martwi mnie to, co dzieje się na świecie. Chcę przeczekać ten straszny okres w swoim bezpiecznym państwie.

Wakacje przeżyję więc nad Morzem Bałtyckim. Nie planuję jednak nocować w ekskluzywnym, hotelowym apartamencie, ponieważ spróbujemy zarezerwować sobie miejsce na terenie namiotowym. Wyruszamy ze swoimi namiocikami i karimatami, zakładamy obóz, a później urządzamy sobie prowizoryczną szkołę przetrwania. Zamierzamy wziąć minimalną ilość pieniędzy i postarać się przeżyć wspaniałe wakacje niewielkim kosztem. Będziemy pływać, wylegiwać, spacerować oraz odwiedzać co bardziej interesujące zabytki, a za to praktycznie nic nie musimy płacić.

Jestem taka rozentuzjazmowana tym wyjazdem, że już odliczam dni do wyczekiwanego urlopu. Będziemy podróżować pociągiem, tak więc nawet podróż będzie dość przyjemna, gdyż ostatnio jechałam koleją kilkanaście miesięcy temu. A najwspanialsze jest to, iż w końcu będę w stanie przeżyć sporą ilość czasu ze swoimi znajomymi. Ubóstwiam ich, tak więc nasze wczasy z pewnością będą udane!