• Home
  • Okulary przeciwsłoneczne modne w tym sezonie

Okulary przeciwsłoneczne modne w tym sezonie

Okulary to istotna część Twojej letniej stylizacji. Wyjście na miasto, na plażę, na spotkanie ze znajomymi – to tylko kilka przykładowych okazji, w czasie których możesz nosić okulary przeciwsłoneczne. Jakie modele warto wybrać na sezon 2022? Dowiesz się z tekstu poniżej. 

Oprawka w okularach – najciekawsze trendy 

Moda w sezonie 2022 jest przesycona inspiracjami retro. Coraz więcej kobiet wybiera dodatki odpowiadające stylistyce lat siedemdziesiątych. Dotyczy to także okularów, które mogą prezentować rozmaite kształty, tworząc mniej lub bardziej konwencjonalne bryły. Przeglądając oferowane produkty, warto rozważyć zakup okularów z okrągłymi oprawkami, których szkiełka mają formę symetrycznego okręgu. 

Również oprawki w kształcie lekko ściętych lub wygiętych „trapezów” są dobrym pomysłem. Pasują szczególnie do stylizacji typowo letnich – w których znajdzie się słomkowy kapelusz, rozkloszowana sukienka oraz zwiewne korale. 

Wzornictwo okularów przeciwsłonecznych jest również oparte na rozwiązaniach znanych sprzed dekad. Delikatna panterka, cętki lamparta lub paski zebry – to tylko kilka pomysłów. Warto wybierać modele oprawek wykonane w nieco wygaszonych tonacjach kolorystycznych, dodające noszącym je kobietom szyku, elegancji i uroku. 

Ciekawe pomysły na letnie okulary przeciwsłoneczne oferuje Ana Hickmann okulary. Okulary te odznaczają się wysoce estetycznymi i delikatnymi oprawkami, wykonanymi w subtelny i wysoce precyzyjny sposób. Znajdziesz zarówno modele z typowo przyciemniającymi szkiełkami jak i bardziej ekstrawaganckie rozwiązania, wykorzystujące inne tonacje kolorystyczne. Wszystkie oprawki prezentują wysoki poziom wzornictwa i zostały wykonane zgodnie z autorskimi, oryginalnymi projektami.