• Home
  • Gdzie kupić wełnę merynosa?

Gdzie kupić wełnę merynosa?

Wełna Merino pochodzi od owcy Merino, która jest hodowana w celu uzyskania bardzo delikatnej wełny. Jest ona często używana w wyczynowej odzieży sportowej, ponieważ jest zarówno bardzo miękka, jak i bardzo wytrzymała. Z tego powodu staje się coraz bardziej popularna także w odzieży codziennej – możesz teraz kupić koszulki z wełny merynosów, a nawet skarpetki! Jeśli szukasz wspaniałych miejsc, w których możesz kupić wełnę merynosów, oto kilka naszych ulubionych:

L.L. Bean Signature Collection oferuje produkty z wełny merynosów w różnych stylach, w tym długą bieliznę i czapki. Są one idealne, jeśli mieszkasz w zimnym klimacie lub po prostu chcesz czegoś, co będzie ciepłe i przytulne w zimny dzień.

Linia Lands’ End Canvas & Co. zawiera mnóstwo opcji dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Mają też świetne ceny na akcesoria takie jak czapki i szaliki!

Patagonia ma świetną odzież casualową wykonaną z ich charakterystycznego, mocnego materiału z wełny merynosów. Ich wybór obejmuje wszystko od skarpetek po swetry i kurtki, więc możesz naprawdę zbudować swoją garderobę z jedną marką.

Marka Smartwool jest najlepszym wyborem, jeśli szukasz skarpet. Mają mnóstwo różnych stylów dostępnych w rozmiarach damskich i męskich.

Więcej na: travelglow.pl